Fizik Tedavi Ürünleri            

Rosio Ultra Tens Master

Rosio Tens Master, tasarım ve mühendislik projeleri Türkiye'de yapılan ilk ve tek fizyoterapi cihazıdır.

50 farklı modu, 10 özel programı ile sağlığınız için her yerde sizinle olan Tens Master, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Enstitüsü tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Tens Master, Tens (transcutaneouselectricalnervestimulation) tedavisi, refleksoloji masajı , akupunktur tedavilerinin tümünü bir arada sunan bir fizyoterapi cihazıdır.

Tens Master, tens yöntemi ile tedavi sunan elektropedleri ve refleksoloji masajı yapan gövdesi ile bir çok sağlık problemlerinizde, tedavinize yardımcı olur.

Tens Master'ın kullanım kılavuzunu incelemenizi önemle rica ederiz. Kullanım kılavuzunda cihazın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rosio Mini Tens Master

Ufak, taşınabilir ve ergonomiktir. Tens masajının rahatlatıcı etkisini her yerde deneyimlemeniz ve gün içerisinde hayat kalitenizi yükseltmeniz için tasarlanmıştır.

5 farklı masaj modu, süre ayarlayıcısı ve farklı yoğunluk etkileri ile favoriniz olacak.

                                                                                                           

Rosio Neck Master

ROSIO NECK MASTER, boyun masaj aleti ile evde, iş yerinde, trafikte…

Sosyal hayatınızın her alanında, Şık ve ergonomik tasarımı ile Rosio Neck Master her yerde sizinle…

 
 
 
Boyun kavisine göre tasarlanan cihaz, vücudun sorunlu derin bölgelerine girmek amacıyla yüksek yeterlikli enerji alanını değiştirmeye yönelik düşük frekanslı elektrik tedavisinin, manyetik tedavinin, uzak kızılötesi tedavinin ve titreşimli masaj tedavisinin faydalarını içerir. Bu tedaviden maksimum fayda elde etmek için bilimsel bir platformu olan doğru pozisyonu korumak önemlidir.
Bu masaj kan dolaşımını uyaracak ve iltihabı, şişlikleri, ağrıları ve yorgunluğu, uyuşmayı ve baş ağrılarını yok ederek bölgesel kasları gevşetecektir. Başımızın ağırlığı boynumuza ciddi ölçüde baskı yapar, bu durum zaman içerisinde yıpranmış disklere, baş omuz ve boyun ağrılarına,ellerin uyuşmasına ve omurilik bozukluklarına sebep olur. Başımızın ortalama ağırlığı 4.5 ila 5.5 kg ağırlığındadır. Boynumuz ve omuzlarımız, başımızı doğru pozisyonda tutabilmek için, biz fark etmesek de oldukça yoğun çalışmaktadır.

Her gün tekrarladığımız işler, fiziksel ve duygusal stres, duruş bozuklukları, hatalı uyku pozisyonları, zamanla boyun kaslarımızın sıkışmasına yol açar. Sıkışmış ve sertleşmiş boyun kasları ağrılara ve hareket kabiliyetimizin kısıtlanmasına sebep olur. Disklerimizin zayıflaması ise boyun fıtığına zemin oluşturabilir.. Baş,boyun ve kollar arasında sıkışma olması, kan dolaşımımızı olumsuz etkiler. Bu durum baş ağrısı ve halsizlik gibi belirtiler ile kendini gösterir.

Rosio Eye Massager

Rosio Eye Massager sıradışı tasarımı ve kullanım alanı ile size harika bir deneyim yaşatacak.

Göz çevrenize uygulayabileceğiniz masaj modları ile hem rahatlayacaksınız hem de doğru bir masajın gençleştirici etkilerini göz çevreniz ve tüm yüzünüzde hissedeceksiniz.