Masaj Grubu

















         

     

Rosio Ultra Tens Master

Rosio Tens Master, tasarım ve mühendislik projeleri Türkiye'de yapılan ilk ve tek masaj cihazıdır.

50 farklı modu, 10 özel programı ile her yerde sizinle.. 

Tens Master, Tens (transcutaneous electrical nerve stimulation) etkisi, refleksoloji masajı , akupunktur özelliklerinin tümünü bir arada sunan bir masaj cihazıdır.

Tens Master, tens yöntemi ile masaj etkisi sunan elektropedleri ve refleksoloji masajı yapan gövdesi ile bir çok  problemde, size yardımcı olur.

Tens Master'ın kullanım kılavuzunu incelemenizi önemle rica ederiz. Kullanım kılavuzunda cihazın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rosio Mini Tens Master

Ufak, taşınabilir ve ergonomiktir. Tens masajının rahatlatıcı etkisini her yerde deneyimlemeniz ve gün içerisinde hayat kalitenizi yükseltmeniz için tasarlanmıştır.

5 farklı masaj modu, süre ayarlayıcısı ve farklı yoğunluk etkileri ile favoriniz olacak.


 
 

Rosio Neck Master

ROSIO NECK MASTER, boyun masaj aleti ile evde, iş yerinde, trafikte…
Sosyal hayatınızın her alanında, Şık ve ergonomik tasarımı ile Rosio Neck Master her yerde sizinle…                   


 
 
 
Boyun kavisine göre tasarlanan cihaz, vücudun sorunlu derin bölgelerine girmek amacıyla yüksek yeterlilik enerji alanını değiştirmeye yönelik düşük frekanslı elektrik etkisinin, manyetik etkinin, uzak kızılötesi etkinin ve titreşimli masajın faydalarını içerir. Bu masajdan maksimum fayda elde etmek için bilimsel bir platformu olan doğru pozisyonu korumak önemlidir.
Bu masaj kan dolaşımını uyaracak ve iltihabı, şişlikleri, ağrıları ve yorgunluğu, uyuşmayı ve baş ağrılarını yok ederek bölgesel kasları gevşetecektir. Başımızın ağırlığı boynumuza ciddi ölçüde baskı yapar, bu durum zaman içerisinde yıpranmış disklere, baş omuz ve boyun ağrılarına,ellerin uyuşmasına ve omurilik bozukluklarına sebep olur. Başımızın ortalama ağırlığı 4.5 ile 5.5 kg ağırlığındadır. Boynumuz ve omuzlarımız, başımızı doğru pozisyonda tutabilmek için, biz fark etmesek de oldukça yoğun çalışmaktadır.

Her gün tekrarladığımız işler, fiziksel ve duygusal stres, duruş bozuklukları, hatalı uyku pozisyonları, zamanla boyun kaslarımızın sıkışmasına yol açar. Sıkışmış ve sertleşmiş boyun kasları ağrılara ve hareket kabiliyetimizin kısıtlanmasına sebep olur. Disklerimizin zayıflaması ise boyun fıtığına zemin oluşturabilir.. Baş,boyun ve kollar arasında sıkışma olması, kan dolaşımımızı olumsuz etkiler. Bu durum baş ağrısı ve halsizlik gibi belirtiler ile kendini gösterir.

Rosio Eye Massager

Rosio Eye Massager sıradışı tasarımı ve kullanım alanı ile size harika bir deneyim yaşatacak.

Göz çevrenize uygulayabileceğiniz masaj modları ile hem rahatlayacaksınız hem de doğru bir masajın gençleştirici etkilerini göz çevreniz ve tüm yüzünüzde hissedeceksiniz.

 
 

 

   

 



  Rosio Mini Neck Master                                 

     Ufak, taşınabilir ve ergonomiktir.

Tens masajının rahatlatıcı etkisini boynunuzda ve omuzlarınızda hissetmeniz için tasarlandı. Kendi gövdesi ile boynunuza tens ve titreşim masajı yaparken, gövdesine bağlanabilir elektropedleri ile omuz ve sırtınıza da aynı zaman uygulama yapabileceksiniz.